Witaj, zapraszam do obejrzenia moich prac wykonanych muliną, wełną, igłą, na drutach i szydełkiem. Czasami nie odpowiadam na niektóre komentarze. Wszystkie uważnie czytam.
tricoteuse Polska Polska Poland stitchingheart ptaszek gyhw7QUr87suOyWPwB insekten-0042.gif von 123gif.de myszka drutki Nie biorę udziału w zabawach blogowych. Nic nie sprzedaję i nie wykonuję na zamówienie. Dzielę się własnymi autorskimi wzorami, które są tu umieszczone. wloczki
Blog > Komentarze do wpisu
Kolorowa i pasiasta...

 

Siedzę w temacie chust, w których dodaję po jednym oczku z jednej strony robótki w co drugim rzędzie (zawsze z tej samej strony z pierwszego oczka robię dwa oczka). Dzierganie jest monotonne bo lecę samymi prawymi oczkami. Mimo to jest jedna zaleta. Przy takiej dłubaninie mogę spokojnie rozmawiać, oglądać filmy w tv, zerkać w ekran komputera i sprawdzać co tam na bieżąco dzieje się w internecie. Jak dłubnę właściwą wielkość to kończę chustę. Będzie ich jeszcze kilka. Mam zamówienia rodzinne.

Dane techniczne: druty nr 5 i włóczki pozostałe z piórkowych sweterków i piórkowych szalików z poprzednich lat (podwójna nitka).

Kolorowa i pasiasta chusta wygląda tak:

 

 

 

 

 

środa, 30 stycznia 2019, xhaftx

Polecane wpisy

  • Moje nowe miejsce blogowania - zapraszam

    Założyłam nowego bloga na Bloggerze. JESTEM TUTAJ - KLIK https://xhaftx.blogspot.com/ Mam nadzieję, że zadomowię się w nowym miejscu a wy będziecie m

  • Blox - koniec

    29 kwietnia 2019 roku znikną blogi na Bloxie. Serwis Bloxa zostanie zamknięty. Mój blog też zniknie. Szkoda. Chwilowo nie myślę o przenoszeniu go w nowe miejsce

  • Fiolet i szarości

    Kolejna asymetryczna chusta zeszła z moich drutów. Już wskoczyła na szyję właścicielki - pewnie na chwilę, ponieważ jest coraz cieplej.

Komentarze
2019/01/30 19:27:11
A ja skonczylam piaty i ostatni "zygzak" i zaczelam pierwszy i nie ostatni"szalik z ukosami".Robie z roznych wloczek wiec wrabiam ,wiaze i chowam nitki.Wiem,ze nigdy Cie nie dogonie Hafcie,ale uparcie brne do przodu i staram sie byc w miare na biezaco.
Pozdrawiam
Ewa
-
2019/01/30 19:59:02
Dziergaj kochana, dziergaj. Ja to mam turbo doładowanie.