Witaj, zapraszam do obejrzenia moich prac wykonanych muliną, wełną, igłą, na drutach i szydełkiem. Czasami nie odpowiadam na niektóre komentarze. Wszystkie uważnie czytam.
tricoteuse Polska Polska Poland stitchingheart ptaszek gyhw7QUr87suOyWPwB insekten-0042.gif von 123gif.de myszka drutki Nie biorę udziału w zabawach blogowych. Nic nie sprzedaję i nie wykonuję na zamówienie. Dzielę się własnymi autorskimi wzorami, które są tu umieszczone.
Blog > Komentarze do wpisu
Styczniowe pozdrowienia z Kołobrzegu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poniedziałek, 22 stycznia 2018, xhaftx

Polecane wpisy

  • Migawki z mojej kuchni

    Dzisiaj w mojej kuchni od samego ranka było spore zamieszanie, bałagan i wielkie sprzątanie. Dlaczego? Bo to była "brudna" robota (szczególnie przy buraczkach).

  • Papatya Angora Cake

    Dostałam w prezencie dwa takie kłębki włóczki: Łącznie to 400 g i 2200 m kolorowej mieszanki akrylu i wełny. Podobają mi się te kolory i jestem ciekawa jak bę

  • Baktus w poprzek

    Wydziergałam drugi szalik baktus - w poprzek. Wykorzystałam resztki włóczek z wcześniej zrobionych szalików. Gotowy wyrób uprałam, odcisnęłam nadmiar wody w ręc

Komentarze
2018/01/22 16:38:14
OOO jestes w Kolobrzegu Hafcie ? super. pewnie juz ferie,niestety nie jestem w tym temacie na biezaco.
I Tolek jest ,piesek czuje sie jak w raju,ale zeby wejsc do morza w styczniu,to trzeba odwagi.Moze to jest skrzyzowanie teriera z wodolazem :).

Pozdrawiam
Ewa
-
2018/01/22 17:31:23
Tolkowi nic nie jest straszne, wchodzi do morza aż po samą szyję. Nie przeziębił się do tej pory aż dziwne.