Witaj, zapraszam do obejrzenia moich prac wykonanych muliną, wełną, igłą, na drutach i szydełkiem. Czasami nie odpowiadam na niektóre komentarze. Wszystkie uważnie czytam.
tricoteuse Polska Polska Poland stitchingheart ptaszek gyhw7QUr87suOyWPwB insekten-0042.gif von 123gif.de myszka drutki Nie biorę udziału w zabawach blogowych. Nic nie sprzedaję i nie wykonuję na zamówienie. Dzielę się własnymi autorskimi wzorami, które są tu umieszczone.
Blog > Komentarze do wpisu
Leżę i ...

 

Źle zaczął mi się ten rok. Zaraz po sylwestrze zaczęłam czuć po kościach, że będę chora. I dobrze wyczułam. Jestem porządnie zakatarzona, zakaszlana (aż boki i żebra bolą od ciągłego kaszlu), temperatura skacze raz w górę raz całkiem w dół (zwykle choruję bez stanów gorączkowych). Leżę w łóżku i dogorywam.

 

 

 

Wszystkie robótki poszły w kąt. Jestem obłożona lekami i czekam aż nadejdzie poprawa. Nie znoszę takich sytuacji, gdy leżę i nic nie robię bo nie mam siły i ochoty.

 

czwartek, 04 stycznia 2018, xhaftx

Polecane wpisy

  • Szalik w kolorowe zygzaki

    Z moich drutów zeskoczył szalik w kolorowe zygzaki - robótka zupełnie nie na czasie. Jest coraz cieplej a szalik to przypomnienie zimy i chłodów. Mam jednak zap

  • W kolorze jeansu

    Taki sweter zeskoczył z moich drutów:

  • Kolorowy rozpinany

    Mam kolejny sweter, tym razem taki:

Komentarze
2018/01/04 19:44:11
Zdrówka! Dużo dużo zdrówka! Pogoda nie pomaga... ciągle ciepło, zaraza nie wyginęła...
-
2018/01/04 20:34:56
OOOOO Hafcie,ale Cie dopadlo .Z pewnoscia wiesz jak sie leczyc,ale czy wiesz,ze na zatkany nos swietnie dziala wdychanie pokrojonej np.w cwiartki cebuli?
Najlepiej polozyc talerzyk z cebula na stoliku obok lozka i mozna spokojnie przespac cala noc.Sprawdzilam na sobie i wnukach,dziala.

Zdrowka Ci zycze
Ewa
-
2018/01/05 08:22:22
Dzięki dziewczyny, zmogło mnie rzeczywiście niemiłosiernie. Nie pamiętam kiedy tak porządnie byłam przeziębiona.
-
2018/01/05 14:24:28
Zdrowia życzę,u nas połowa rodziny leży ,siostrzenica wylądowała w szpitalu,zięć ma ropną anginę,inni leżą w domu,ja też nijaka,zażywam coś tam przeciwko zaziebieniu ale czy pomoże,brak mrozu,pogoda dziwna,u nas dzisiaj jak we wielkanoc,
-
2018/01/05 17:04:27
Życzę zdrowia!! Polecam inhalacje, ja zawsze je sobie aplikuje i pomaga :)