Witaj, zapraszam do obejrzenia moich prac wykonanych muliną, wełną, igłą, na drutach i szydełkiem. Czasami nie odpowiadam na niektóre komentarze. Wszystkie uważnie czytam.
tricoteuse Polska Polska Poland stitchingheart ptaszek gyhw7QUr87suOyWPwB insekten-0042.gif von 123gif.de myszka drutki Nie biorę udziału w zabawach blogowych. Nic nie sprzedaję i nie wykonuję na zamówienie. Dzielę się własnymi autorskimi wzorami, które są tu umieszczone.
Blog > Komentarze do wpisu
Kruche orzeszki

 

Smaczne i kruche orzeszki, które bez wypełnienia kremem można przetrzymać 2 - 3 tygodnie w zamkniętej blaszanej puszce:

 

 

 

 

Z podanego przepisu wychodzi 200 połówek orzeszków. Korzystając z elektrycznej maszynki do wypieków sprawa jest bardzo prosta. Poradziła sobie z tym zadaniem moja dziesięcioletnia pomocnica. Wypiekanie orzeszków zajęło jej około 40 minut.

 

Przepisy na orzeszki i krem do orzeszków znalezione w internecie:

KLIKNIJ TUTAJ

KLIKNIJ TUTAJ

KLIKNIJ TUTAJ

KLIKNIJ TUTAJ

KLIKNIJ TUTAJ

niedziela, 03 grudnia 2017, xhaftx

Polecane wpisy

  • Czas na otulenie

    Nadszedł czas na porządne otulenie szyi w czasie pobytu na ulicy. Szal otulacz został zrobiony prawie w całości dość dawno temu i leżał, leżał, leżał. Teraz go

  • Świąteczne dekoracje - finisz

    Mam już wszystkie świąteczne dekoracje, które planowałam wyhaftować i uszyć do końca listopada. Zamykam więc maszynę, pudło z nićmi, chowam tkaniny ze wzorami ś

  • Jabłecznik czy jabłka w cieście?

    Zachciało mi się zjeść coś słodkiego do kawy. Szperałam w internecie i znalazłam przepis, który mnie zaciekawił. KLIKNIJ TUTAJ i zobacz, przeczytaj Szarlotka?