Witaj, zapraszam do obejrzenia moich prac wykonanych muliną, wełną, igłą, na drutach i szydełkiem. Czasami nie odpowiadam na niektóre komentarze. Wszystkie uważnie czytam.
tricoteuse Polska Polska Poland stitchingheart ptaszek gyhw7QUr87suOyWPwB insekten-0042.gif von 123gif.de myszka drutki Nie biorę udziału w zabawach blogowych. Nic nie sprzedaję i nie wykonuję na zamówienie. Dzielę się własnymi autorskimi wzorami, które są tu umieszczone.
Blog > Komentarze do wpisu
Zacięłam się...

 

Zacięłam się z moim dzierganiem piórkowego sweterka.

Siadam do niego z postanowieniem dłuższego machania drutami.

Po kilku rządkach mój zapał odchodzi w siną dal.

Mam w tej chwili kawałek jednego rękawa.

Kiedy skończę?

Nie wiem.

 

 

Za to Zosia (2 lata 6 miesięcy) jest bardzo aktywna. Teraz ma na tapecie piasek kreatywny, który uwielbia a ja mam urwanie głowy podczas sprzątania po zabawie. 

 

Dobrze, że nie zacięłam się kulinarnie i dbam o swoich domowników:

 

 

 

 

 

 

 

 

piątek, 03 czerwca 2016, xhaftx

Polecane wpisy

  • Mikołajki

    Upominki, upominki dostają dzisiaj chłopcy i dziewczynki, bo to przecież mikołajki - miły wstęp do świątecznej bajki. Mój upominek dla chętnych - schematy świą

  • Kruche orzeszki

    Smaczne i kruche orzeszki, które bez wypełnienia kremem można przetrzymać 2 - 3 tygodnie w zamkniętej blaszanej puszce: Z podanego przepisu wychodzi 200 poł

  • Placek ze śliwkami

    Placek ze śliwkami - prosty, łatwy, zwyczajny jednak bardzo, bardzo smaczny:

Komentarze
2016/06/03 13:45:28
No..każdy ma jakieś hobby ?
-
2016/06/03 13:50:47
Pewnie, że tak. Drugim hobby Zosi jest wszystko co związane jest ze świnką Peppą.
-
2016/06/03 20:08:49
A ja zachorowalam na.....piorkowy szalik i dzisiaj rano pojechalam kupic do e-dziewiarki /Krakow/ po niezbedne motki.Nie jest to moher z najwyzszej polki,tylko kid moher ALIZE.
Latalam po sklepie z godzine,bo wszystkie motki musialam dotknac.Wyraznie dalam do zrozumienia pani sprzedajacej,ze raju szybko nie opuszcze.Byla cierpliwa,a na szczescie innych amatorek wloczki nie bylo.
Tak,to Hafcie potrafisz czlowieka zarazic :)
Pozdrawiam
Ewa
-
2016/06/03 20:17:44
Moja droga, nie ma znaczenia z jakiej półki jest włóczka. Dzisiaj z niższej, kiedy indziej będzie z wyższej. Dziergaj, bo w tym cała radość tworzenia.
-
2016/06/04 21:47:36
Sweterek zapowiada się świetnie! Ze spokojem go skończysz. Polecam piasek kinetyczny, świetna sprawa, a co najważniejsze nie rozsypuje się ;p Pozdrawiam serdecznie