Witaj, zapraszam do obejrzenia moich prac wykonanych muliną, wełną, igłą, na drutach i szydełkiem. Czasami nie odpowiadam na niektóre komentarze. Wszystkie uważnie czytam.
tricoteuse Polska Polska Poland stitchingheart ptaszek gyhw7QUr87suOyWPwB insekten-0042.gif von 123gif.de myszka drutki Nie biorę udziału w zabawach blogowych. Nic nie sprzedaję i nie wykonuję na zamówienie. Dzielę się własnymi autorskimi wzorami, które są tu umieszczone.
Blog > Komentarze do wpisu
Jesień za oknem a u mnie kolorowe ryby

 

Jesienna szaruga i deszczowe chmury są wokół mnie. Za oknem szaro i mokro. Tworzą się wielkie kałuże, które nie pozwalają wyjść z domu suchą nogą. Ten ogrom wody sprawił, że zaczęłam wyszywać kolorowe ryby na przekór temu co jest na zewnątrz domu. Są już trzy ryby i niedługo dołączą do nich kolejne. Potem powędrują na ozdobne poduchy i wyjadą do Kołobrzegu.

Jesienny chłód sprawił, że na gwałt zaczęłam szukać jakiejś opaski na głowę. Tyle ich powinno być w szafie, ale diabeł nakrył je ogonem. Na szybko zrobiłam więc sobie opaskę wiązana z tyłu głowy. Przyda się od razu.

 

 

 

 

 

niedziela, 18 października 2015, xhaftx

Polecane wpisy

  • Szalik w kolorowe zygzaki

    Z moich drutów zeskoczył szalik w kolorowe zygzaki - robótka zupełnie nie na czasie. Jest coraz cieplej a szalik to przypomnienie zimy i chłodów. Mam jednak zap

  • W kolorze jeansu

    Taki sweter zeskoczył z moich drutów:

  • Kolorowy rozpinany

    Mam kolejny sweter, tym razem taki:

Komentarze
2015/10/18 13:34:50
Jejku,sporo tej wody, u nas tak leciutko padało a dzisiaj słoneczko kochane jest mimo że chłodno ale słońce robi dzionek weselszym.Rybki bardzo wesołe, takie damulki, podusie będą cudowne.Opaska ciekawa.
-
2015/10/18 19:45:51
W Krakowie niedziela uplynela bez deszczu.Pomysl na poduszki z rybkami jest baaardzo trafiony szczegolnie do Kolobrzegu .
Hafcie,opaska na glowe jest sliczna,a problem ze znikaniem rzeczy w niewiadomych okolicznosciach jest mi znany i to bardzo dobrze.
Pozdrawiam
Ewa
-
2015/10/19 16:56:04
Rybki bardzo fajne, takie kolorowe i wesołe. A opaska... rewelacja!
-
2015/10/22 18:55:30
Opaska super , a rybki wyszyte piękne i kolorowe na te jesienne dni
-
2015/10/25 17:29:28
Opaska na chłodne dni na czasie, super. Spędziłam na Twoim blogu ładnych parę godzin i stwierdzam że jesteś wszechstronnie utalentowana. Wszystkie Twoje wyroby są piękne. Pozwolisz że zostanę na dłużej? Nie chcę oglądać Twojego bloga jako "duch"
Pozdrawiam Małgorzata