Witaj, zapraszam do obejrzenia moich prac wykonanych muliną, wełną, igłą, na drutach i szydełkiem. Czasami nie odpowiadam na niektóre komentarze. Wszystkie uważnie czytam.
tricoteuse Polska Polska Poland stitchingheart ptaszek gyhw7QUr87suOyWPwB insekten-0042.gif von 123gif.de myszka drutki Nie biorę udziału w zabawach blogowych. Nic nie sprzedaję i nie wykonuję na zamówienie. Dzielę się własnymi autorskimi wzorami, które są tu umieszczone.
Blog > Komentarze do wpisu
Transfer wydruku laserowego na tkaninę

 

Wróciłam już do codziennego domowego życia na kilka letnich tygodni.

Potem planuję powtórzyć wypoczynek.

A teraz pokazuję wam moje prace, które powstały w wyniku zabawy z wydrukami laserowymi, tkaninami i rozcieńczalnikiem nitro. Efekt wyszedł zadowalający. Powtórzę pewnie jeszcze kilka razy takie przenoszenie obrazków na tkaniny. Nie jestem odkrywcza, ponieważ przegrzebałam internet i znalazłam mnóstwo porad, opisów, filmów na ten temat. Wybrałam sposób, który najbardziej mi odpowiada ze względu na to, że rozcieńczalnik nitro miałam pod ręką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niżej transfer wydruku laserowego za pomocą olejku eterycznego naturalnego o zapachu lawendowym. Wystarczyło dosłownie kilka kropel olejku na waciku i dalej przebieg czynności jak w opisie na początku postu. Olejek zamiast rozcieńczalnika nitro - zapach przyjemniejszy, nie ma szkodliwych i trujących oparów, nie pozostawia tłustych śladów na tkaninie. Polecam ten sposób.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Linki:

  

Kliknij.

Kliknij.

Kliknij.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Br4nf0Z66xU

https://www.youtube.com/watch?v=IK_2a88wy4A

 

poniedziałek, 15 czerwca 2015, xhaftx

Polecane wpisy

  • Kolorowy świat włóczek

    Siedzę i patrzę z zachwytem na ten kolorowy świat włóczek:

  • Otulacz z golfem

    Dokończyłam kolejną robótkę zalegającą w moim koszyku z rozpoczętymi dzianinami. Mam na zimę ciepły otulacz z golfem - szyjogrzej. Kiedyś zrobiłam już taki mode

  • Prosta, łatwa chusta

    Nieduża, prosta chusta zeszła z moich drutów. Teraz jest włożona do pudła i czeka aż nadejdą jesienne chłody. Wtedy wskoczy na czyjąś szyję w mojej rodzinie.

Komentarze
2015/06/15 22:37:24
Wreszcie jestes !Hafcie !
Dobrze,ze nie zamarzlas na tych wakacjach,bo z pewnoscia upalow nie mialas.
Opowiedz troche o urlopie,pokaz pare fotek,bardzo chetnie ogladne.Wydziergalas cos nowego,a moze wyhaftowalas?
OPOWIADAJ !
Pozdrawiam
Ewa


-
2015/06/15 22:42:30
Zrobiłam trochę drobiazgów, drutów prawie nie miałam w dłoniach, no może kilka dni nimi pomachałam. Urlop jest w częściach, przerywany, w lipcu i sierpniu będzie powtórka to wtedy może trochę zdjęć pokażę. Muszę zachować odrobinę prywatności i nie wszystko pokazywać na blogu.
Pozdrawiam.
-
2015/06/16 08:13:39
Super sprawa!
Zapisuję sobie do pamięci i spróbuję to zrobić, tylko muszę trochę czasu znaleźć :)
Piękne rzeczy wyszły z tym transferowanym wydrukiem. :)
Pozdrawiam ciepło.
-
2015/06/16 08:39:44
To naprawdę świetna zabawa a i wyniki niezłe.
Pozdrawiam.
-
2015/06/16 18:33:45
Świetny pomysł. Szkoda, że nie mam drukarki laserowej. Gratulacje pomysłu i wykonania :)
-
2015/06/16 19:05:57
Ja też nie mam drukarki laserowej. Zrobiłam wydruk na atramentówce i zaniosłam do punktu ksero i zrobili mi kopię na kserokopiarce, a to przecież wydruk laserowy.