Witaj, zapraszam do obejrzenia moich prac wykonanych muliną, wełną, igłą, na drutach i szydełkiem. Czasami nie odpowiadam na niektóre komentarze. Wszystkie uważnie czytam.
tricoteuse Polska Polska Poland stitchingheart ptaszek gyhw7QUr87suOyWPwB insekten-0042.gif von 123gif.de myszka drutki Nie biorę udziału w zabawach blogowych. Nic nie sprzedaję i nie wykonuję na zamówienie. Dzielę się własnymi autorskimi wzorami, które są tu umieszczone. wloczki
Blog > Komentarze do wpisu
Spacer w październikowym słońcu

 

Wczorajsza ulewa w Warszawie sprawiła, że wszystko stanęło na głowie. Nawet mecz Polska - Anglia został odłożony bo to raczej mógł być konkurs pływania (może synchronicznego dwóch drużyn?). 

A dzisiaj niespodzianka od samego rana! Słońce, piękna pogoda, ciepełko jak nie wiem co. No to poleciałam na przebieżkę ulicami miasta. Zajrzałam tu, tam, ówdzie i jeszcze gdzieś. Na Krakowskim Przedmieściu wydawało mi się, że mam fatamorganę bo nagle zobaczyłam włóczki, kłębuszki i szydełka. No, pomyślałam sobie, że gorzej ze mną. Okazało się jednak, że to nie omamy wzrokowe i z moją głową jest wszystko w porządku. Trafiłam na wystawę zdjęć Inicjatyw Twórczych. 

Nad Wisłą sprawdziłam czy stadion ma się jako tako bo przecież dzisiaj odbędzie się ten wczorajszy mecz. Stadion stoi, deszcz go nie zmył.

Strudzona już miałam obrać kierunek na dom, gdy zobaczyłam śliczniutkie rzeźby (wysokość: 55 cm i 45 cm). Myślał nie myślał, wahał się nie wahał i dwa święte Mikołaje dokończyły ze mną dzisiejszą wędrówkę. Zabrałam je do starej chałupy i kazałam cicho siedzieć do grudnia. Obiecałam im, że pierwszego grudnia powędrują na nowe pokoje. Jeden będzie a górze a drugi na dole.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

środa, 17 października 2012, xhaftx

Polecane wpisy

  • Moje nowe miejsce blogowania - zapraszam

    Założyłam nowego bloga na Bloggerze. JESTEM TUTAJ - KLIK https://xhaftx.blogspot.com/ Mam nadzieję, że zadomowię się w nowym miejscu a wy będziecie m

  • Blox - koniec

    29 kwietnia 2019 roku znikną blogi na Bloxie. Serwis Bloxa zostanie zamknięty. Mój blog też zniknie. Szkoda. Chwilowo nie myślę o przenoszeniu go w nowe miejsce

  • Fiolet i szarości

    Kolejna asymetryczna chusta zeszła z moich drutów. Już wskoczyła na szyję właścicielki - pewnie na chwilę, ponieważ jest coraz cieplej.

Komentarze
2012/10/18 09:10:21
Podziwiam!!!!! Zazdroszczę Pani, tych pięknych wędrówek!!!! Mi brak czasu. Jestem księgową budżetową. Na obecną chwilę - strasznie porąbaną pracę wykonuję.
Tak szczerze,to odkryłam w Pani duszę artysty , to co Pani swoimi rączkami zrobi ,to jest cudne, nie, nie, nie wymierne. Do tego piękne foty: robótek, krajobrazów, prawda o rzeczywistości. Mikołaje cudne!! Trzym,am kciuki żeby sobie cicho dotrwały do odpowiedniej chwili. Gorąco pozdrawiam. Małgo!!
-
2012/10/18 09:53:01
Piękny dzień i wygodne buty ;).
Obok tych Mikołajów faktycznie nie można przejść obojętnie.
-
2012/10/18 12:06:21
Dzięki za miłe wpisy, pozdrawiam słonecznie.
Ja do pewnego momentu tez nie miałam czasu na nic, ciągle mi go brakowało - praca, dom, dzieci duże i małe, moje i trochę moje i nie moje, obowiązków mnóstwo, a teraz mam to o czym marzyłam bo nie pracuję zawodowo tak jak dotychczas (nie biegam na określoną godzinę do pracy), pracuję u siebie i sama ustalam kiedy i jak dużo. Mam czas wreszcie dla siebie.
-
2012/10/24 11:36:03
Szczęściara!!! A poza tym bardzo pracowita, bo tak naprawdę mało komu chce się na spacery ganiać. A tu jeszcze takie z sensem.

dzięki za foty!

Mikołaje przeurocze!
-
2012/10/24 12:29:51
Muszę się wyspacerować w zasadzie codziennie - jak pies.