Witaj, zapraszam do obejrzenia moich prac wykonanych muliną, wełną, igłą, na drutach i szydełkiem. Czasami nie odpowiadam na niektóre komentarze. Wszystkie uważnie czytam.
tricoteuse Polska Polska Poland stitchingheart ptaszek gyhw7QUr87suOyWPwB insekten-0042.gif von 123gif.de myszka drutki Nie biorę udziału w zabawach blogowych. Nic nie sprzedaję i nie wykonuję na zamówienie. Dzielę się własnymi autorskimi wzorami, które są tu umieszczone.
Blog > Komentarze do wpisu
Kasia Cichopek - specjalistka dietetyczka

 

Dzisiaj w galerii handlowej Wola Park przystanęłam na chwilę, posłuchałam, zrobiłam kilka zdjęć Kasi Cichopek - odtwórczyni (no bo przecież żadna z niej aktorka) jednej roli z "M jak miłość", która od jakiegoś czasu stara się zrobić karierę w zupełnie innej dziedzinie i właśnie w wola Parku promowała swoją książkę "Jedz, chudnij i ciesz się sobą". Czyżby narodziła nowa specjalistka dietetyczka, która radzi jak zachować szczupłą sylwetkę i być sexy? A skąd nasza Kasia ma wiedzę na ten temat? Gdzie pobierała nauki?

Wiem! Olśniło mnie!

Tu chodzi tylko o kasę.

Ciekawe ile kobiet nabierze się na tę książkę i kupi ją.

A tymczasem popatrzcie jak dzisiaj wyglądała super znawczyni diet wszelkiego rodzaju.

Jestem złośliwa, wiem. Uważam jednak, że nie powinno się nabierać ludzi a ta książka to tylko skok na kasę.

 

kc1

 

kc2

 

kc3

 

kc4

 

kc5

 

kc6

wtorek, 22 listopada 2011, xhaftx

Polecane wpisy

  • Łowiczanka jestem...

    Teraz w kuchni podśpiewuję sobie ludową piosenkę: Łowiczanka jestem, dana moja dana. Mogę śpiewać, tańczyć do białego rana... A to za sprawą moich nowych fartu

  • Pastelowa chusta

    Witam w 2019 roku. Odpoczynek od blogowania bardzo mi się przydał. A teraz nadszedł moment zaprezentowania tego co wydłubałam na drutach przez ten czas. Pierws

  • Boże Narodzenie, Nowy Rok

    W tym roku nieco wcześniej życzę Wam dobrych, pogodnych, udanych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku. Ogłaszam dłuższy urlop blogowy i robótko

Komentarze
2011/11/22 16:22:18
Ja napiszę poradnik: Jak wytępić mole, muchy i latające inne stwory.
Myślę, że większym się będzie cieszyć wzięciem.
Mnogo mamy specjalistów od "jak zarobić milion", "jak żyć wiecznie", "jak schudnąć, albo udać tą sztukę" . Ech!!!!
Ale niech tam, na zdrowie, niech zarabia jak potrafi!
-
2011/11/22 16:24:03
Fakt,może to trochę naciąganie klienta,ale figurę pani Cichopek ma nienaganną :-) Pamięta ją może Pani sprzed kilku lat,gdy pojawiła się na szklanym ekranie? Taka trochę kluseczka była:-) A tu proszę-latka lecą,dziecko urodziła i wygląda coraz lepiej-i to nie tylko w TV , gdzie dużą rolę gra ujęcie kamer ,ale także w realu ,co widac na publikowanych przez Panią zdjęciach.
Co nie zmienia faktu,że książki pani Cichopek i tak nie kupię:-)
Serdecznie pozdrawiam
Maja
-
2011/11/22 16:44:05
Zgadzam się z Tobą, każdy powinien robić to, co robi najlepiej, a jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego :) No cóż, taka teraz moda, zyskujesz jakąś tam popularność, piszesz książkę, poprawiasz sobie samopoczucie ;)
Pozdrawiam!
-
2011/11/22 17:17:03
Pani Kasia opowiadała bzdury na tym spotkaniu, wydawało mi się że panie redaktorki lepiej wiedzą o czym mówią niż ona.
A że figurę ma super to fakt. Nie sprawiła to zapewne dieta z jej książki tylko drakoński reżim jedzeniowy, trener fitness i sądzę, że środki farmakologiczne.
Jednak nie to miałam na myśli publikując wpis o mojej dzisiejszej wizycie w Wola Parku. Czuję niesmak i denerwują mnie tacy ludzie, którzy pojęcia nie mają o tym co nam wciskają w swoich książkach - poradnikach na wszelakie tematy i problemy życiowe oraz udają omnibusy. Przecież wiadomo, że pani Cichopek jedynie firmuje książki swoim nazwiskiem i bierze za to kasę a sporo osób na to się nabiera.
Podsumowując:
Młoda, ładna, fajna babeczka, która za wszelką cenę chce wykorzystać swoje pięć minut i zgarnąć jak najwięcej pieniędzy, które przydadzą się jej później i nieważne czy się na czymś zna czy nie to uważa , że skoro jest znana, lubiana to dalej będzie nas raczyć kolejnymi książkami poradnikami. Powinna zająć się pracą w wyuczonym zawodzie albo niech douczy się w aktorstwie, zdobędzie dyplom i wtedy inaczej na nią spojrzę. To jest moje zdanie i moja opinia. Każdy może mieć inne zdanie.
Pozdrawiam.
-
2011/11/22 18:26:41
hmmm, powiem tylko- sztucznie wykreowana słodka postać, która tak naprawdę nie posiada żadnych umiejętności i kwalifikacji do tego, co robiła i robi:) ale- ludzie kupili jej wizerunek z serialu i stara sie na tym jechać dalej, bo długi za olbrzymi dom rosną:)))))) w zyciu tej książki bym nie kupiła, pomimo, że Kasia posiada niezłą figurę ,bo wiem ,że jej lektura nie wniesie nic nowego ponad to, co powszechnie wszyscy wiemy! Pozdrawiam serdecznie solidaryzując się :)
-
2011/11/22 18:38:03
Przypadkiem wiem co i gdzie studiowała Pni Kasia. Administrację w Pułtusku. Pan Mąż był bardzo zadziwiony, że go ludzie akurat o tę studentkę pytali, ale nigdy nie oglądał Tańca z Gwiazdami ani seriali, więc nie wiedział, jaką Gwiazdę egzaminuje.
-
2011/11/22 19:16:35
Na pewno nie kupię. I książki pani Danuty Wałęsowej też nie. Nawet w super promocyjnej cenie.
-
2011/11/22 20:23:33
Hmm, jestem pewna, że kolorowa prasa pisała, ze Kasia studiuje/studiuje psychologię...
Ale, właściwie wszystko jedno co - na pewno nie aktorstwo czy dietetykę (jest taki kierunek?).
Co do zawartości bloga, to gratuluję Autorce kosmicznego tempa i pięknych dzieł.:)
-
2011/11/22 22:35:39
A może Kasia studiowała na dwóch kierunkach? No i zapewne jeszcze zahaczyła o polonistykę...
-
2011/11/22 23:09:50
Tu w Parku Wola? Toż to niedaleko mnie. Nic nie wiedziałam, a szkoda, może i poszłabym popatrzeć.
Tak, masz rację. Tu tylko i wyłącznie chodzi o kasę. Takie książki są wiarygodne, jeśli są napisane przez specjalistów w danej dziedzinie i są zaopiniowane przez innych jeszcze lepszych specjalistów. Kasia C. nie jest raczej specjalistką od dietetyki.

-
2011/11/22 23:13:39
Chciałam tutaj dopisać parę słów do wypowiedzi Kankanki. Zacytuję: "Mnogo mamy specjalistów od "jak zarobić milion", "jak żyć wiecznie", "jak schudnąć, albo udać tą sztukę" . Ech!!!! "
Tak, tak, do tego dodam, "Jak skutecznie nauczyć się języków obcych?" itp. Niedawno też taką kupiłam. Byłam zachwycona do 30 strony, później się to przerodziło w jakis totalnie beznadziejny bełkot. Po 60-tej skapitulowałam.
Te wszystkie poradniki rozpoczynające się od "Jak... ?" sprowadziłabym do jednego twierdzenia: trzeba ruszyć tyłek, zakasać rękawy i wziąć się zwyczajnie do roboty, ot co.
-
2011/11/23 11:02:53
Macie rację wszystkie drogie Panie , i ja się przyłącze do dyskusji na temat diety i zacytuję słowa z piosenki Pana Młynarskiego -" mniej żreć" .Brutalne ale prawdziwe . I czasami zastanawiam się kto ma w tym interes ,aby tak nachalnie wciskać nam wszędzie Panią Cichopek , albo też jaki dar przekonywania ma owa Pani ,że wszędzie jej pełno.
-
2011/11/24 09:41:56
Errata, ta pani studiowała u Łazarskiego a nie w Pułtusku, bodaj Marketing i Zarządzanie.
Psychologii na tej uczelni nie wykładano wcale.
-
2011/11/24 10:15:11
Nieważne, psychologia, marketing czy zarządzanie - bez znaczenia wobec zawodów wykonywanych przez panią Kasię. Idzie przebojem kobitka przez życie.