Witaj, zapraszam do obejrzenia moich prac wykonanych muliną, wełną, igłą, na drutach i szydełkiem. Czasami nie odpowiadam na niektóre komentarze. Wszystkie uważnie czytam.
tricoteuse Polska Polska Poland stitchingheart ptaszek gyhw7QUr87suOyWPwB insekten-0042.gif von 123gif.de myszka drutki Nie biorę udziału w zabawach blogowych. Nic nie sprzedaję i nie wykonuję na zamówienie. Dzielę się własnymi autorskimi wzorami, które są tu umieszczone.
Blog > Komentarze do wpisu
Grafitowy

 

Na moich drutach nadal siedzą kominy. Tej jesieni jakieś szaleństwo kominowe dopadło moich bliskich i znajomych, którzy nie potrafią utrzymać drutów w dłoniach. A ja robię je szybko więc spełniam te prośby. Tym razem wydłubałam grafitowy komin z włóczki Roxi Natura.

Za moment zacznę odmawiać, bo chcę zrobić coś dla siebie. Miałam małe marzenie włóczkowe i pewna osoba - pani A. zgodziła się je spełnić. Poczekam cierpliwie i zastopuję produkcję kominów. A miłej pani już dziękuję za bezinteresowną pomoc. Wiem, że tu zagląda więc przeczyta moje podziękowania. Jak dobrze, że są tacy ludzie wśród nas. Od razu świat staje się lepszy. 

 

 

 

 

wtorek, 15 listopada 2011, xhaftx

Polecane wpisy

  • Igielniki

    Nie palę papierosów już kilka miesięcy i trwam nadal w tym mocnym postanowieniu. Mam na stanie papierośnice, które są teraz igielnikami. Od dawna używam kilku p

  • Kolorowe paski z resztek włóczki

    Dawno zaczęte paseczki długo zalegały na drutach. Wreszcie doczekały się dokończenia dziergania i zeskoczenia z drutów. Teraz gotowy otulacz czeka aż wskoczy na

  • W kolorach jesieni

    Druty nr 4 plus nieco więcej niż pół motka włóczki Papatya Angora Cake plus kilka dni dłubania równa się dość spora i ciepła chusta otulacz na jesienne i zimowe

Komentarze
2011/11/15 11:27:26
Śliczny!!!Czy jest zrobiony prosto, czy gdzieś tam są dodane oczka?
-
2011/11/15 13:28:20
Po przerobieniu 2/3 całości są dodane oczka
-
2011/11/15 15:01:38
Grafit jest bardzo urokliwy, ten kolor tak do wielu rzeczy pasuje. Ale z pracami dla innych to masz całkowitą rację. Ja nie wiem czy to choroba jakaś, bo wielu ręce powyrywało i uczepiło zupełnie nie do takiej roboty.
Ale ja mam pewien sukces - starsza córka chce się nauczyć dziergać!!!!!
Postraszyłam ostatnio swym odejściem w tęczę :))))) no i pierwsze sygnały są!

Dziergaj coś dla siebie, koniecznie!
-
2011/11/15 15:12:31
No właśnie, ja też zastanawiam się dlaczego tak dużo osób ma dwie lewe ręce do wszelakich robótek. Nie wiem, może tak musi być bo ten świat całkiem już wariuje. Dobrze, że widzę blogi zdolnych rąk i sama umiem coś podłubać. A przecież jaka to radość mieć coś całkiem swojego zrobionego własnymi "ręcami" i świadomość, że to nie masowa produkcja więc dwie osoby ubrane tak samo nie spotkają się na pewno.
-
2011/11/15 22:49:06
Jest cudny! Pasowałby mi do kurtki, też muszę pomyśleć o grafitowym, ale najpierw czas na naukę warkoczy. Każdy kiedyś zaczynał, nie? :)
Tak się zastanawiam - ile on ma mniej więcej w obwodzie?
-
2011/11/15 23:05:12
Ten komin nie jest zrobiony warkoczami. To zmodyfikowany przeze mnie ten wzór:
haft.blox.pl/2011/05/Zielona-czapka.html
Długość komina 52 cm
szerokość 30 cm na dole (czyli obwód 60)
37 cm na górze (czyli obwód 74)
rozciąga się sporo ale ten ścieg trzyma komin porządnie we właściwych rozmiarach i kształcie
-
2011/11/16 20:36:53
Bardzo dziękuje za odpowiedz! Wzór wygląda bardzo ładnie, i nie wydaje się trudny, zobaczymy, może coś z tego wyjdzie :)
Pozdrawiam