Witaj, zapraszam do obejrzenia moich prac wykonanych muliną, wełną, igłą, na drutach i szydełkiem. Czasami nie odpowiadam na niektóre komentarze. Wszystkie uważnie czytam.
tricoteuse Polska Polska Poland stitchingheart ptaszek gyhw7QUr87suOyWPwB insekten-0042.gif von 123gif.de myszka drutki Nie biorę udziału w zabawach blogowych. Nic nie sprzedaję i nie wykonuję na zamówienie. Dzielę się własnymi autorskimi wzorami, które są tu umieszczone.
Blog > Komentarze do wpisu
Fioletowa mgiełka z koralikami dla mamy

Skończyłam delikatną pieknośc z koralikami dla mamy. Tym razem eksperymentowałam z blokowaniem chusty. Przez jej najdłuższy bok przeciagnęłam aluminiowy pręt (długośc pręta - 180 cm) kupiony w sklepie z asortymentem remontowo - budowlanym. Końce przypięłam spinaczami, żeby porządnie naprężyc chustę na pręcie. Na pozostałych dwóch bokach upięłam mnóstwo spinaczy. Pręt z chustą oparłam o parapet i balustradę balkonu i zostawiłam na kilka godzin. Chusta zblokowała się bardzo ładnie.

blokowanie_chusty

ff_ll_01

ff_ll_02

 ff_ll_03

 ff_ll_04

 ff_ll_05

 ff_ll_06

 

środa, 09 czerwca 2010, xhaftx

Polecane wpisy

  • Urlop

    W tym roku wcześniej niż zwykle zaczynam wakacje i biorę długi urlop od blogowania. Do zobaczenia za jakiś czas. Robótki zabieram ze sobą na urlop. Będę dłuba

  • Szalik zygzak nr 2

    Drugi upominkowy szalik w zygzaki jest już gotowy. Teraz poczeka jakiś czas aż wpadnie w ręce nowej właścicielce.

  • Szalik w kolorowe zygzaki

    Z moich drutów zeskoczył szalik w kolorowe zygzaki w stylu Missoni - robótka zupełnie nie na czasie. Jest coraz cieplej a szalik to przypomnienie zimy i chłodów

Komentarze
2010/06/09 16:17:04
piękna - jest tak delikatna, ze aż dziw jak można coś takiego zrobic :-))
-
2010/06/09 17:53:39
Masz chyba tresowane pająki do pomocy! Bardzo podziwiam!!!!
-
2010/06/09 22:55:24
Dzieło sztuki. Piękna jest!!! I jak zwykle piękne zdjęcia...