Witaj, zapraszam do obejrzenia moich prac wykonanych muliną, wełną, igłą, na drutach i szydełkiem. Czasami nie odpowiadam na niektóre komentarze. Wszystkie uważnie czytam.
tricoteuse Polska Polska Poland stitchingheart ptaszek gyhw7QUr87suOyWPwB insekten-0042.gif von 123gif.de myszka drutki Nie biorę udziału w zabawach blogowych. Nic nie sprzedaję i nie wykonuję na zamówienie. Dzielę się własnymi autorskimi wzorami, które są tu umieszczone. wloczki
Blog > Komentarze do wpisu
Zielono mi

Zima w pełni a ja myślami i robótkami pędzę do lata. Właśnie zrobiłam bawełniane coś dla dziewczynki (104 cm wzrostu). W upalne dni lata może być letnią,  przewiewną sukienką lub tuniką do spodni rybaczek, bawełnianych leginsów.

(Bawełna Altun Basak z metalizowaną złotą nitką - 13 dag)

zl1

 zl2

Teraz zabrałam się za chustę. Jej ostateczny efekt będzie niespodzianką, ponieważ wełna (tkana i farbowana ręcznie) ma mnóstwo kolorów, które ułożą się na chuście tak jak same będą chciały.

(100 % wełna, wyrób ręczny, 10 dag = 700 metrów)

Ta wełna jest spóźnionym prezentem świątecznym, który właśnie do mnie dotarł. Od razu rzuciłam inne robótki, przewinęłam wełnę na kłębek i siadłam do drutów.

DSCF12222

piątek, 22 stycznia 2010, xhaftx

Polecane wpisy

  • Moje nowe miejsce blogowania - zapraszam

    Założyłam nowego bloga na Bloggerze. JESTEM TUTAJ - KLIK https://xhaftx.blogspot.com/ Mam nadzieję, że zadomowię się w nowym miejscu a wy będziecie m

  • Blox - koniec

    29 kwietnia 2019 roku znikną blogi na Bloxie. Serwis Bloxa zostanie zamknięty. Mój blog też zniknie. Szkoda. Chwilowo nie myślę o przenoszeniu go w nowe miejsce

  • Fiolet i szarości

    Kolejna asymetryczna chusta zeszła z moich drutów. Już wskoczyła na szyję właścicielki - pewnie na chwilę, ponieważ jest coraz cieplej.

Komentarze
2010/01/22 09:18:08
Wow..
Sliczne. Nie moge sie napatrzeć na te Twoje wszystkie sweterki, chusty itp. Szczerze zazdroszcze zdolności :D
-
2010/01/22 10:33:24
Dziękuję za miłe słowa. Jednak zdolności w kierunku robótek na drutach to nie mam zbyt wiele. Robię dość łatwe modele i korzystam z prostych ściegów. Duże i skomplikowane ażury są poza moimi możliwościami.
-
2010/01/22 17:43:16
Oj świetnie zapowiadają się kolory w tej chuście ;)