Witaj, zapraszam do obejrzenia moich prac wykonanych muliną, wełną, igłą, na drutach i szydełkiem. Czasami nie odpowiadam na niektóre komentarze. Wszystkie uważnie czytam.
tricoteuse Polska Polska Poland stitchingheart ptaszek gyhw7QUr87suOyWPwB insekten-0042.gif von 123gif.de myszka drutki Nie biorę udziału w zabawach blogowych. Nic nie sprzedaję i nie wykonuję na zamówienie. Dzielę się własnymi autorskimi wzorami, które są tu umieszczone. wloczki
Blog > Komentarze do wpisu
Na drutach

W moim szalu jest więcej przerobionych rządków, co widać na zdjęciu. Idzie mi to opornie, bo muszę być dość uważna podczas pracy. Liczę oczka, zerkam na schemat, wkładam drut raz z jednej strony, raz z drugiej, mylę się, pruję i chwilami mam dosyć.

Dla oddechu złapałam się za zieloną chustę, którą robię w ażurowy wzór podkówek (taką jego nazwę znalazłam w książce). Ten wzór mam opanowany i robię go na pamięć.

W tajemnicy powiem wam, że mam jeszcze sporo innych zaczętych robótek na drutach. Kiedy ja to zrobię? Nie wiem.

wz2

 wz1

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i komentarze. Pozdrawiam was zimowo. 

czwartek, 14 stycznia 2010, xhaftx

Polecane wpisy

  • Moje nowe miejsce blogowania - zapraszam

    Założyłam nowego bloga na Bloggerze. JESTEM TUTAJ - KLIK https://xhaftx.blogspot.com/ Mam nadzieję, że zadomowię się w nowym miejscu a wy będziecie m

  • Blox - koniec

    29 kwietnia 2019 roku znikną blogi na Bloxie. Serwis Bloxa zostanie zamknięty. Mój blog też zniknie. Szkoda. Chwilowo nie myślę o przenoszeniu go w nowe miejsce

  • Fiolet i szarości

    Kolejna asymetryczna chusta zeszła z moich drutów. Już wskoczyła na szyję właścicielki - pewnie na chwilę, ponieważ jest coraz cieplej.

Komentarze
2010/01/14 09:22:33
No właśnie. Ażury mają to to siebie,że niestety nie da się jednym okiem robić ,a drugim oglądać ulubiony serial. Szal ślicznie wychodzi. Ciekawa jestem,co tam jeszcze chowasz w zanadrzu :)
-
2010/01/14 10:22:26
Slicznosci!Jaki piekny ten zielony kolor.Obserwuje i podziwiam tempo w jakim robisz te piekne chusty i szale!
-
2011/01/23 14:31:00
O rety! jakie śliczne!Proszę i błagam co to za wzór tej zielonej chusteczki? Proszę!