Witaj, zapraszam do obejrzenia moich prac wykonanych muliną, wełną, igłą, na drutach i szydełkiem. Czasami nie odpowiadam na niektóre komentarze. Wszystkie uważnie czytam.
tricoteuse Polska Polska Poland stitchingheart ptaszek gyhw7QUr87suOyWPwB insekten-0042.gif von 123gif.de myszka drutki Nie biorę udziału w zabawach blogowych. Nic nie sprzedaję i nie wykonuję na zamówienie. Dzielę się własnymi autorskimi wzorami, które są tu umieszczone. wloczki
Blog > Komentarze do wpisu
Będzie szal

Po kolorowym i tęczowym zawrocie głowy z chustami na małą chwilkę przerzuciłam się na jednolity czekoladowy brąz (YarnArt angora de luxe 100g=520metrów). Zdjęcie nie w pełni oddaje barwę włóczki, ale fotograf ze mnie marny albo sprzęt byle jaki.

DSCF

Szal będzie robiony w dwie strony, żeby wzór układał się na nim tak jak chcę. W związku z tym oczka nabrałam korzystając z tej filmowej instrukcji:

wtorek, 26 stycznia 2010, xhaftx

Polecane wpisy

  • Moje nowe miejsce blogowania - zapraszam

    Założyłam nowego bloga na Bloggerze. JESTEM TUTAJ - KLIK https://xhaftx.blogspot.com/ Mam nadzieję, że zadomowię się w nowym miejscu a wy będziecie m

  • Blox - koniec

    29 kwietnia 2019 roku znikną blogi na Bloxie. Serwis Bloxa zostanie zamknięty. Mój blog też zniknie. Szkoda. Chwilowo nie myślę o przenoszeniu go w nowe miejsce

  • Fiolet i szarości

    Kolejna asymetryczna chusta zeszła z moich drutów. Już wskoczyła na szyję właścicielki - pewnie na chwilę, ponieważ jest coraz cieplej.

Komentarze
2010/01/26 13:02:13
Odwiedzam ten blog od dłuższego czasu i za każdym razem jestem po wrażeniem. Wszystkie przedmioty są po prostu piękne.Dlatego przyznaję temu bogowi wyróżnienie "Kreatywnie bez końca".
I zapraszam do siebie:
cleo80.blox.pl/html
-
2010/01/26 13:25:29
Dziękuję za wyróżnienie, ja jednak wyłamię się z zasad tej blogowej zabawy i nie pociągnę jej dalej u siebie. Zbyt wiele blogów uważam za ciiekawe i nie zmieściłyby się na mojej liście. Pozdrawiam.